Elhelyezkedés

2347 Bugyi, Alsóráda puszta 13.
TRADE
Hunland logó fehér

Összekapcsoljuk Önöket! Egy modern piacteret nyújtunk, hiszen mi vagyunk a kapocs az állattenyésztők és kereskedők között!

Hunland

+36 29 548 500

Nemzetközi Tehergépjármű vezető (hűtő)

Munkavégzés helye: Bugyi
Kategória: Logisztika

Cégcsoportunk immáron 30 éves múltra visszatekintő, mára több, mint 700 főt számláló, folyamatos fejlődésben lévő piacvezető vállalat, mely jelenleg is az élőállat kereskedelem globális piactere – kapocs az állattenyésztők és kereskedők között.
Sikerünk kulcsa a dinamizmus, a lendületes és kitartó csapatmunka, melynek Te is részese lehetsz!
Várjuk jelentkezésed NEMZETKÖZI TEHERGÉPJÁRMŰ VEZETŐ (HŰTŐ) pozícióba!

Milyen feladatokra számíthatsz?

  • hűtött áruk szállítása Európában és a Balkán térségben

Milyen feltételekre számíthatsz?

  • fiatal, magas felszereltségű kamion flottával (Volvo, Scania) és fejlett technikai háttérrel dolgozunk (mobil aplikáció)
  • bejelentett, határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaviszonyt kínálunk
  •  munkarend:  3/1 hét és 4/1 hét
  • munkavégzés helye: FÁK országai

Mit várunk tőled?

  • munkádat felelősségteljesen, megbízhatóan végzed
  • legalább 2 év nemzetközi hűtős szállítási tapasztalattal C+E kategóriás vezetői engedéllyel, GKI kártyával, digitális sofőrkártyával rendelkezel
  • előny: ADR

Munkavégzés helye:

 NEMZETKÖZI

Mi hosszútávra tervezünk Veled! Küldd el jelentkezésed még ma bruttó bérigényed megjelölésével, valamint a jelentkezési űrlap elküldésével és valósítsd meg a szakmai célodat a Hunlandnál! Tel.: +36701985063

Fizikai pozícióra történő jelentkezés esetén elég, ha a kötelező mezőket kitöltöd.
Szellemi pozícióra történő jelentkezés esetén kérjük töltsd ki az összes mezőt.

Húzza ide a fájlokat, vagy kattintson a feltöltéshezA maximális megengedett fájlméret 5 MB.
Engedélyezett típus(ok): .pdf, .doc, .docx, .odt
Legfeljebb 2 fájlt tölthet fel, fájlonként 5 MB. Engedélyezett típus(ok): .pdf, .doc, .docx, .odt, .jpeg, .jpg
Élőállatos sofőr