Elhelyezkedés

2347 Bugyi, Alsóráda puszta 13.
TRADE
Hunland logó fehér

Összekapcsoljuk Önöket! Egy modern piacteret nyújtunk, hiszen mi vagyunk a kapocs az állattenyésztők és kereskedők között!

Hunland

+36 29 548 500

Lakatos hegesztő

Munkavégzés helye: Bugyi
Kategória: Műszaki

Cégcsoportunk immáron 30 éves múltra visszatekintő, mára több, mint 700 főt számláló, folyamatos fejlődésben lévő piacvezető vállalat, mely jelenleg is az élőállat kereskedelem globális piactere – kapocs az állattenyésztők és kereskedők között.
Sikerünk kulcsa a dinamizmus, a lendületes és kitartó csapatmunka, melynek Te is részese lehetsz!
Várjuk jelentkezésed Lakatos-hegesztő pozícióba!

Feladataid lesznek:

  • Acélszerkezetek gyártásában, szerelésben való aktív részvétel;
  • Alapanyagok gépi mozgatása, megmunkálása, vágása;
  • Acélszerkezetek helyszíni szerelése, beépítése;
  • CO hegesztési technikák alkalmazása;

A Te jelentkezésed várjuk amennyiben:

  • Szerkezetlakatos, géplakatos, lakatos, hegesztő végzettséggel rendelkezel;
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalatod van;
  • Megbízhatóság, precíz, pontos munkavégzés jellemző rád;
  • Terhelhető vagy és megfelelő fizikummal rendelkezel;
  • Vállalod a minden második szombaton történő munkavégzést;
  • Alkalmanként két műszakos munkarendben kell dolgozni;
  • Magasban végzett munka nem okoz problémát;
  • Cégcsoport bármely telephelyén történő munkavégzés lehetséges- országosan.

Előnyt jelent:

  • Acélszerkezetek gyártásában, szerelésében való tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Bérezés: bruttó 3200 Ft/óra

Munkavégzés helye:

2340 Kiskunlacháza, Vasút út 69.

Mi hosszútávra tervezünk Veled! Küldd el jelentkezésed még ma a jelentkezési űrlap elküldésével és valósítsd meg a szakmai célodat a Hunlandnál!

Fizikai pozícióra történő jelentkezés esetén elég, ha a kötelező mezőket kitöltöd.
Szellemi pozícióra történő jelentkezés esetén kérjük töltsd ki az összes mezőt.

Húzza ide a fájlokat, vagy kattintson a feltöltéshezA maximális megengedett fájlméret 5 MB.
Engedélyezett típus(ok): .pdf, .doc, .docx, .odt
Legfeljebb 2 fájlt tölthet fel, fájlonként 5 MB. Engedélyezett típus(ok): .pdf, .doc, .docx, .odt, .jpeg, .jpg
Élőállatos sofőr