Elhelyezkedés

2347 Bugyi, Alsóráda puszta 13.
TRADE
Hunland logó fehér

Összekapcsoljuk Önöket! Egy modern piacteret nyújtunk, hiszen mi vagyunk a kapocs az állattenyésztők és kereskedők között!

Hunland

+36 29 548 500

Környezetvédelmi szakember

Munkavégzés helye: Bugyi

Cégcsoportunk immár 30 éves múltra visszatekintő mára több, mint 800 főt számláló, folyamatos fejlődésben lévő piacvezető vállalat, mely jelenleg is az élőállat kereskedelem globális piactere – kapocs az állattenyésztők és kereskedők között. Sikerünk kulcsa a dinamizmus, a lendületes és kitartó csapatmunka, melynek Te is részese lehetsz!

Cégcsoportunk most KÖRNYEZETVÉDELMI SZAKEMBER  munkatársát keresi, várjuk jelentkezésed erre a pozícióra!

Mire számíthatsz nálunk?

Cégcsoportunk struktúrájának köszönhetően sokszínűséget, változatosságot, modern munkakörnyezetet biztosítunk. Tevékenységünkből adódóan elkötelezettek vagyunk a felelős állattartás iránt. Határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaviszonyt, home office-t, folyamatos képzési és fejlődési lehetőséget nyújtunk kollégáink számára. Munkatársaink lételeme a siker – ha Te is erre vágysz, a Hunland teljes odaadással támogatja ambícióid megvalósítását!

Feladataid lesznek:

  • állattartó létesítmények üzemeltetéséhez/fejlesztéséhez/bővítéséhez kapcsolódó környezetvédelmi feladatok (környezet technológiai megoldások, javaslatok kidolgozása)
  • állattartáshoz és növénytermesztéshez kapcsolódó vízügyi feladatok koordinálása
  • Nyilvántartások készítése/készíttetése (ISO 14001 rendszer előkészítés)
  • ESG adatszolgáltatás (átfogóan a cégcsoportra)
  • vízügyi és egyéb környezetvédelmi hatósági kapcsolattartás, részvétel helyszíni ellenőrzéseken
  • HIR, FAVI, LM, VH-FAV, vízkészletjárulék benyújtása/koordinálása
  • állattartó telepekhez kapcsolódó vízügyi és környezetvédelmi engedélyes eljárások lefolytatása, engedélyek kezelése (kutak, monitoring kutak, öntöző telepek, környezetvédelmi működési engedélyek)
  • hulladékkezelés menedzselése a cégcsoport összes telephelyén (MOHU rendszer)
  • helyszínrajzok, részletrajzok, leírások, egyéb szöveges és rajzi dokumentációk, szabályzatok készítése

Mit várunk Tőled?

  • Környezetvédelmi / Műszaki menedzser- projektmenedzser témájú felsőfokú végzettség hulladékgazdálkodás, agrár vagy vízügyi szakiránnyal
  • Legalább 1 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • MS Office programok alapos ismerete
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Önállóság, sikerorientáltság, terhelhetőség,stressztűrés precizitás
  • Előnyként értékeljük, ha beszélsz angolul

 Munkavégzés helye:

2347 Bugyi, Ürbői út 41. (csak gépjárművel megközelíthető telephely)

Tervezz velünk hosszú távon! Csatlakozz hozzánk, ahol sikerorientált, fejlődő, újdonságokra nyitott csapat vár Rád! Küldd el jelentkezésed bruttó bérigényed megjelölésével a Jelentkezem gombra kattintva!

Fizikai pozícióra történő jelentkezés esetén elég, ha a kötelező mezőket kitöltöd.
Szellemi pozícióra történő jelentkezés esetén kérjük töltsd ki az összes mezőt.

Húzza ide a fájlokat, vagy kattintson a feltöltéshezA maximális megengedett fájlméret 5 MB.
Engedélyezett típus(ok): .pdf, .doc, .docx, .odt
Legfeljebb 2 fájlt tölthet fel, fájlonként 5 MB. Engedélyezett típus(ok): .pdf, .doc, .docx, .odt, .jpeg, .jpg
Élőállatos sofőr