Elhelyezkedés

2347 Bugyi, Alsóráda puszta 13.
TRADE
Hunland logó fehér

Összekapcsoljuk Önöket! Egy modern piacteret nyújtunk, hiszen mi vagyunk a kapocs az állattenyésztők és kereskedők között!

Hunland

+36 29 548 500

Autóvillamossági szerelő

Munkavégzés helye: Bugyi
Kategória: Műszaki

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

  • csúcskategóriás Volvo és Scania típusú kamionok, speciális trailer-ek, pótkocsik villamossági részének javítása
  • jármű diagnosztikai feladatok, hiba megállapítás-javítás, kalibrálás, programozás
  • elektromos részegységek, segédberendezések javítása és cseréje
  • nem idegen neked az ABS, EBS és egyéb jármű elektronikai rendszerek javítása
  • örülünk, ha speciális felépítményű pótkocsik elektromos rendszerének javításban is számíthatunk gyakorlatodra, szakmai tapasztalatodra

A TE JELENTKEZÉSEDET VÁRJUK:

  • amennyiben autóvillamossági szerelő szakképesítéssel rendelkezel és teherbírásod nem ismer határokat
  • tanultad és alkalmazod a szakma csínját-bínját, és mozgatórugód „a csak azért is megcsinálom”
  • legyél precíz, ügyeskezű, fontos, hogy a munkádat felelősségteljesen és önállóan végezd
  • lehetsz pályakezdő, vagy tapasztalt szerelő, nálunk a helyed!
  • előny, ha teherautók, pótkocsik elektromos rendszerének javításában és diagnosztikájában van tapasztalatod

AMIT KÍNÁLUNK:

  • 21. századi, gépiesített, fűtött, klimatizált ÚJ szervizünk és prémium kategóriás, fiatal tehergépjármű flottánk vár, hogy komfortosan érezd magad!
  • versenyképes órabérre számíthatsz- szakmai képességedtől és teljesítményedtől függően – nettó 2,000-2,500 Ft/óra, mert nem mindegy, mennyit viszel haza!
  • barátsággal és nyitottsággal várunk Bugyin, az Ürbői úti telephelyünkön, mert a jó csapat már félsiker!
  • nálunk minden nap tanulhatsz valami újat, szakmai fejlődésedben – gyártói képzésekkel –  támogatunk, mert a tudásod a Tiéd!

Mi hosszútávra tervezünk Veled! Küldd el jelentkezésed még ma a  e-mail címre vagy az oldalon található kapcsolati formon keresztül, és valósítsd meg a szakmai célodat a Hunlandnál!

Fizikai pozícióra történő jelentkezés esetén elég, ha a kötelező mezőket kitöltöd.
Szellemi pozícióra történő jelentkezés esetén kérjük töltsd ki az összes mezőt.

Húzza ide a fájlokat, vagy kattintson a feltöltéshezA maximális megengedett fájlméret 5 MB.
Engedélyezett típus(ok): .pdf, .doc, .docx, .odt
Legfeljebb 2 fájlt tölthet fel, fájlonként 5 MB. Engedélyezett típus(ok): .pdf, .doc, .docx, .odt, .jpeg, .jpg
Élőállatos sofőr