Elhelyezkedés

2347 Bugyi, Alsóráda puszta 13.
TRADE
Hunland logó fehér

Összekapcsoljuk Önöket! Egy modern piacteret nyújtunk, hiszen mi vagyunk a kapocs az állattenyésztők és kereskedők között!

Hunland

+36 29 548 500

Telepvezető – Seregélyes (tehenészet)

Munkavégzés helye: Seregélyes
Kategória: Termelés

Cégcsoportunk immáron 30 éves múltra visszatekintő, mára több, mint 700 főt számláló, folyamatos fejlődésben lévő piacvezető vállalat, mely jelenleg is az élőállat kereskedelem globális piactere – kapocs az állattenyésztők és kereskedők között.
Sikerünk kulcsa a dinamizmus, a lendületes és kitartó csapatmunka, melynek Te is részese lehetsz!
Várjuk jelentkezésed seregélyesi tehenészetünk TELEPVEZETŐ pozíciójára!

Mire számíthatsz nálunk?

Cégcsoportunk struktúrájából adódóan sokszínűséget, változatosságot, modern munkakörnyezetet biztosítunk, és elkötelezettek vagyunk a felelős állattartás iránt. Határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaviszonyt, folyamatos képzési és fejlődési lehetőséget nyújtunk kollégáink számára, kiemelt bérezéssel.

Munkatársaink lételeme a siker – ha Te is erre vágysz, a Hunland teljes odaadással támogatja ambícióid megvalósítását!

Milyen feladatok várnak?

  • ellátod a teleppel kapcsolatos gazdasági, ügyviteli feladatokat, felügyeled és koordinálod a munkatársak napi munkáját
  • felügyeled az állatok tartását, gondozását, takarmányozását
  • az állattartó helyek és azok környezetének rendben tartása
  • az állatok elhelyezése, ellátása, megfigyelése, egészségi állapotuk ellenőrzése, szükséges intézkedések megtétele
  • az állatok ki- és beszállításának koordinálása, szerződések teljesítésének ellenőrzése
  • a műszaki létesítmények felügyelete
  • naprakész adminisztráció, jelentések készítése a vezetőség felé

Mit várunk tőled?

  • szarvasmarha tartásban szerzett tapasztalattal, legalább középfokú végzettséggel rendelkezel és elkötelezett vagy az állatok jóltartása iránt (agrár szakmai és inszeminátori végzettség, vezetői tapasztalat előny)
  • magabiztosan kezeled az irodai szoftvereket
  • nyitott és gyakorlatias vagy, jó szervezőkészséggel, problémamegoldó képességgel rendelkezel

Munkavégzés helye:

  • 8111 Seregélyes (csak gépjárművel megközelíthető telephely)
  • Seregélyesen szállást igény szerint tudunk biztosítani

Jelentkezz hozzánk! Tervezz velünk hosszú távon, csatlakozz hozzánk, ahol sikerorientált, fejlődő, újdonságokra nyitott csapat vár Rád! Várjuk jelentkezésed bruttó bérigényed megjelölésével a jelentkezési űrlap elküldésével.

Fizikai pozícióra történő jelentkezés esetén elég, ha a kötelező mezőket kitöltöd.
Szellemi pozícióra történő jelentkezés esetén kérjük töltsd ki az összes mezőt.

Húzza ide a fájlokat, vagy kattintson a feltöltéshezA maximális megengedett fájlméret 5 MB.
Engedélyezett típus(ok): .pdf, .doc, .docx, .odt
Legfeljebb 2 fájlt tölthet fel, fájlonként 5 MB. Engedélyezett típus(ok): .pdf, .doc, .docx, .odt, .jpeg, .jpg
Élőállatos sofőr