Elhelyezkedés

2347 Bugyi, Alsóráda puszta 13.
TRADE
Hunland logó fehér

Összekapcsoljuk Önöket! Egy modern piacteret nyújtunk, hiszen mi vagyunk a kapocs az állattenyésztők és kereskedők között!

Hunland

+36 29 548 500

Könyvelő/kontroller

Munkavégzés helye: Seregélyes

Cégcsoportunk immár 30 éves múltra visszatekintő mára több, mint 900 főt számláló, folyamatos fejlődésben lévő piacvezető vállalat, mely jelenleg is az élőállat kereskedelem globális piactere – kapocs az állattenyésztők és kereskedők között. Sikerünk kulcsa a dinamizmus, a lendületes és kitartó csapatmunka, melynek Te is részese lehetsz!

Cégcsoportunk most KÖNYVELŐ/KONTROLLER  munkatársát keresi, várjuk jelentkezésed erre a pozícióra!

Mire számíthatsz nálunk?

Cégcsoportunk struktúrájának köszönhetően sokszínűséget, változatosságot, családias, ám modern munkakörnyezetet biztosítunk. Tevékenységünkből adódóan elkötelezettek vagyunk a felelős állattartás iránt. Határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaviszonyt, folyamatos képzési és fejlődési lehetőséget nyújtunk kollégáink számára. Munkatársaink lételeme a siker – ha Te is erre vágysz, a Hunland teljes odaadással támogatja ambícióid megvalósítását!

Feladataid lesznek:

  • elemző, üzemgazdasági számítások végzése,
  • információs anyagok előkészítése, elkészítése,
  • költségelemzés,
  • közreműködés a havi főkönyvi kivonat, mérleg, eredménykimutatás előkészítésében,
  • termeléssel kapcsolatos gazdasági események könyvelése,
  • év végi zárásban való aktív közreműködés,
  • a tervezési folyamatban, előrejelzések készítésében való részvétel,
  • egyéb ad hoc riportok elkészítése, statisztikák elkészítése,
  • elemzések készítése a vállalatirányítási rendszerből lekért jelentések és tranzakciós riportok alapján.

Mit várunk Tőled?

  • szakirányú felsőfokú vagy mérlegképes könyvelői végzettség,
  • legalább 2 éves könyvelési és költségelemzési tapasztalat,
  • haladó szintű számítógépkezelői ismeretek, aktív Excel gyakorlat,
  • vállalatirányítási rendszerben szerzett tapasztalat,
  • rendszerszervezés-, strukturált gondolkodás,
  • problémamegoldó és elemző képesség, elkötelezettség,
  • precizitás, határidők betartása, magas fokú terhelhetőség,

A pozíció betöltéséhez előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • mezőgazdasági cégnél szerzett könyvelési tapasztalat

 Munkavégzés helye:

  • 8111 Seregélyes, Elzamajor 0101/34 hrsz (csak gépjárművel megközelíthető telephely – bejáró útiköltség térítés: 30 Ft/km)

Tervezz velünk hosszú távon! Csatlakozz hozzánk, ahol sikerorientált, fejlődő, újdonságokra nyitott csapat vár Rád! Küldd el jelentkezésed bruttó bérigényed megjelölésével a Jelentkezem gombra kattintva!

Fizikai pozícióra történő jelentkezés esetén elég, ha a kötelező mezőket kitöltöd.
Szellemi pozícióra történő jelentkezés esetén kérjük töltsd ki az összes mezőt.

Húzza ide a fájlokat, vagy kattintson a feltöltéshezA maximális megengedett fájlméret 5 MB.
Engedélyezett típus(ok): .pdf, .doc, .docx, .odt
Legfeljebb 2 fájlt tölthet fel, fájlonként 5 MB. Engedélyezett típus(ok): .pdf, .doc, .docx, .odt, .jpeg, .jpg
Élőállatos sofőr